facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

O MNIE

Mam na imię Olga. Uwielbiam makijaż i uwielbiam podróżować, a tymi właśnie rzeczami dzielę się na Białej Koszulce- moim małym miejscu w internecie.

Kim jestem? Uczennicą zmagającą się z biologią i chemią, a także przyjaciółką tysięcy osób z mojego Aska. Bloga założyłam dlatego, że moi znajomi zawsze mnie pytali o to, jaki kosmetyk kupić. Ja zwykle wiedziałam. Dlaczego nie miałabym podzielić się przemyśleniami z większym gronem?


Praktycznie codziennie jestem pytana o to, skąd pochodzi nazwa Biała Koszulka, na co szczerze odpowiem- pojęcia nie mam. Wiadomo, że przed założeniem bloga trzeba wymyślić jego nazwę, a nie chciałam pójść na łatwiznę i nazwać go moim imieniem czy nazwiskiem czy stworzyć kolejnego bloga o nazwie, której nikt nie zapamięta. Przechodząc obok lustra będąc ubrana w białą koszulkę i myśląc o nazwie bloga spojrzałam i pomyślałam, że to właśnie to. Nazwa, która odwołuje się do mojego stylu (lubię minimalizm, moja paleta kolorów to biały-czarny-szary-czerwony i tak jest mi najbezpieczniej) i którą łatwo jest zapamiętać.

Blog został założony w sierpniu 2014 i od tamtego momentu jest moim hobby i częścią mojego życia. Zachęcam do poruszania się po moim małym miejscu w sieci za pomocą Kategorii- myślę, że łatwiej będzie znaleźć coś, jeśli szukacie konkretów.

Dziękuję z góry za wszystkie komentarze i konstruktywną krytykę, bo to jest siła napędowa dla twórcy, cokolwiek się tworzy. A tymczasem żegnam się, życzę miłego dnia i samych sukcesów! :)


Facebook
Snapchat: officialolga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 photo envye.jpg
envye blogger theme