facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

31 marca 2016

MARCH 2016 FAVOURITESKolejny miesiąc mija i jak zwykle zastanawiam się nad jednym- jak to się dzieje, że czas tak szybko leci? Czy to dobrze czy to źle, że czas tak szybko leci? 

Przejdźmy może do kosmetyków zanim zagłębimy się w niebezpieczne zakamarki mojego umysłu.

Too Faced Chocolate Bar 
Opisałam ją i sfotografowałam dokładnie w TYM poście. Świetna paleta po którą sięgałam w tym miesiącu bardzo często!

Kredka do ust Golden Rose Classics Waterproof Lipliner w kolorze 329
Użyłam jej do makijażu w TYM poście, więc jeśli ktoś chce się przyjrzeć to oto ona na mnie! Kolor jest piękny, kredka kosztuje kilka złotych i naprawdę warto.

The Body Shop Blue Corn 3-in-1 Deep Cleansing Scrub Mask
Po wielkim sukcesie alg z The Body Shopu w mojej łazience (właśnie odkryłam, że kupiłam je w kwietniu 2015, a skończyły mi się w lutym 2016 przy naprawdę regularnym używaniu, przynajmniej raz na dwa tygodnie…) uznałam, że to czas na wycieczkę do TBS po nową rzecz do ulepszenia mojej pielęgnacji. Wzięłam coś innego. Ta ma konsystencję peelingu wymieszanego z ciężką maseczką. Nakłada się ją na 10-15 minut i zmywa. I muszę powiedzieć, że oczyszcza genialnie.

Najpierw czułam lekkie szczypanie (wiecie, jak przy takich naprawdę dobrych, oczyszczających produktach), po kilku minutach to przeszło, zmyłam, skóra gładka, oczyszczona i jak nowa. To jest produkt, którego szukałam do mojej pielęgnacji. Jest też bardzo wydajna, hipoalergiczna i nietestowana na zwierzętach (jak wszystkie produkty marki). Naprawdę polecam wypróbowanie. 

(Jakby ktoś chciał zobaczyć te algi wspomniane wcześniej to zapraszam TUTAJ)

The Body Shop Blueberry Shower Gel
Jak już byłam w TBS to wzięłam sobie też przyjemnie pachnący żel i muszę szczerze powiedzieć, że to najprzyjemniej pachnący żel jaki miałam od naprawdę dawna. Jest z limitowanej edycji, więc chyba się przejadę po jeszcze jeden. Ale, jak pewnie wiecie, większość peelingów, żeli i kremów z The Body Shop pachnie genialnie- znajdziecie pewnie swój ulubiony owoc!

Peeling myjący Joanna z czarną porzeczką
Miałam pewnie już wszystkie z tych małych peelingów z Joanny, ale jakoś tak o nich niezbyt dużo mówiłam- więc właśnie mówię. Kolejna rzecz, która kosztuje grosze, a robi swoją robotę naprawdę świetnie. Lubię konsystencję i duży wybór zapachowy. Peelingujcie się!


Znacie coś z mojej listy?
Miłego dnia :)

PROMOCJE

28 marca 2016

TOO FACED CHOCOLATE BAR- OBSESJA?
Too Faced Chocolate Bar

To jedna z tych notek, w której głównie zdjęcia mają mówić. Szybko przedstawiam paletę Chocolate Bar!
Muszę przyznać, że po kilku tygodniach używania jestem całkowicie zakochana. Po pierwsze wizulanie- jest po prostu ładna i urocza. Warto dodać, że pachnie słodyczami. To nie jest co prawda najważniejsze, bo szczerze wątpię w to, żeby ktoś wąchał nasze powieki, ale to fajny dodatek- przyjemny przy wykonywaniu makijażu.

Po drugie- kolory palety. Popatrzmy.
Mogłabym spokojnie żyć tylko z tą paletą. Jest tu dużo neutralnych odcieni do codziennego makijażu, ale są też ciemniejsze i mocniejsze na eksperymentowanie. I rzecz, którą uważam za jeden z poważniejszych atutów- cieni do rozświetlania jest więcej niż innych. WOW! Ktoś o tym pomyślał, bo tych używa się więcej i kończą się szybciej niż inne! 

Cienie są oczywiście bardzo trwałe, świetnie napigmentowane i wydajne, a firma nie testuje na zwierzętach. Czego tu nie kochać?

Co sądzicie? 
Miłego dnia!


PROMOCJE

 photo envye.jpg
envye blogger theme