facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

18 lutego 2016

L'OREAL SKIN PERFECTION SERUM + KREML'Oreal Skin Perfection Skoncentrowane Serum Udoskonalające
L'Oreal Skin Perfection Krem udoskonalający 

Dzisiaj chcę podzielić się moimi wrażeniami na temat serum i kremu z linii Skin Perfection L'Oreal'a. Żeby powiedzieć, czy spełniły oczekiwania, najpierw przyjrzyjmy się temu, co obiecuje nam producent.

Produkty mają zwężać pory, wygładzać, rozjaśniać przebarwienia i nawilżać. Mają zatem wiele do zdziałania. Ja testowałam je około dwóch miesięcy, jestem w połowie opakowania serum i zużyłam około jednej trzeciej kremu, więc jeszcze trochę przede mną, ale po takim czasie można już rzetelnie wypowiedzieć się o produktach.Serum
Samego serum, bez kremu, używałam około dwóch tygodni, aby móc o nim coś wspomnieć. Muszę powiedzieć, że wchłania się bardzo dobrze i szybko. Nie zapchało mi porów i nie miałam problemów z nakładaniem na niego podkładu. Faktycznie skórę miałam nawilżoną i gładką.
Krem
Również szybko się wchłania, nie ma przez niego problemów z podkładem, nie zapchał mi porów i nie świeciła mi się buzia. Skóra była nawilżona i gładka.


Jako duet
Zdecydowanie mogę powiedzieć, że skórę po tych produktach miałam ładną. Nie uczuliły mnie (a mam wrażliwą cerę, łatwą do uczulenia i skłonną do podrażnień). Cera była dobrze nawilżona, sprężysta i gładka. Nie miałam większych problemów z wypryskami i skóra się nie przetłuszczała (mam cerę mieszaną). 
Jeśli chodzi o minusy- nie rozjaśnił mi przebarwień, nie miał na nie wpływu. Poza tym, porów nie zapychał, ale też niezbyt je zwężał.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem to po prostu pomyślcie, czego potrzebujecie od kremu i serum. Ja przy nich na razie zostanę, na pewno do końca opakowania, bo chodzi mi głównie o nawilżenie i o to, żeby mnie nie zapychały i nie przetłuszczały mojej skóry.


Próbowałyście?


PROMOCJE

5 komentarzy:

 1. Ja właśnie wygrałam i wczoraj przyszły<3
  Mam nadzieję,że mi pomogą:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam krem, nie jest on moim ulubieńcem, ale daje radę :) Nawilża i podoba mi się, że pozostawia skórę rozjaśnioną i świetlistą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie bym sprawdziła serum :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie również same plusy jeśli chodzi o serum. I tak właściwie mi o nim przypomniałaś więc jeśli tylko nadarzy się okazja muszę kupić ponownie ;)

  OdpowiedzUsuń

 photo envye.jpg
envye blogger theme