facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

28 lutego 2016

L'OREAL REVITALIFT FILLER [HA]- RECENZJA Z MOJĄ MAMĄ!Już kilka miesięcy temu wspomniałam o tych produktach na moim blogu, a więc nie będę ich ponownie przedstawiać- odsyłam tutaj (klik).

Najważniejszą i najbardziej innowacyjną cechą tych dwóch produktów, którymi są krem i serum w strzykawce Revitalift Filler [HA] L'Oreal jest obecność i stosunkowo stosunkowo wysokie stężenie kwasu hialuronowego, który ma przede wszystkim sprawić, że skóra będzie bardziej sprężysta i młodszy wygląd.

Jest to linia skierowana dla kobiet ze skórą dojrzałą. Ja i moje kilkanaście lat jeszcze nie potrzebujemy takiego typu pielęgnacji, ale, tak, jak wspomniałam w poście, do którego się odnosiłam- spróbowanie przez kilka tygodni nie powinno zranić mojej skóry. Po tym czasie produkty wylądowały u mojej mamy, której cera jest docelowym odbiorcą serii i po tym, jak zużyła kosmetyki ja spytałam, ona odpowiedziała i mamy wyniki!
Obydwie z mamą jesteśmy zgodne w kwestii prezencji produktów, co znaczy tyle, że opakowania są solidnie wykonane (i dość w stylu marki, na przykład mój teraźniejszy krem z serii Skin Perfection ma podobne opakowanie, recenzja tutaj), wyglądają estetycznie, produkty pachną ładnie, kojarzą się z kremami z naprawdę wysokiej półki. 

Serum w strzykawce to coś naprawdę innowacyjnego i bardzo poręcznego- jedno naciśnięcie daje jedną kroplę, która spokojnie wystarcza na całą buzię, a więc dozowanie jest proste. Poza tym jest to opcja bardzo higieniczna i jedyny minus to fakt, że nie widać, ile zostało produktu do końca, bo opakowanie nie jest przezroczyste, jak chociażby w serum Skin Perfection tejże marki. Podsumowując- i tak strzykawka wygrywa. 

Jeśli chodzi o najważniejsze, czyli efekty to ja i mama mamy różne odczucia wynikające z tego, jak różne mamy cery.

Ja zauważyłam tylko to, że moja skóra była bardzo dobrze nawilżona i promienna. Jako osoba ze skórą młodą tak naprawdę nic więcej nie mogłam zauważyć. Moja mama za to zauważyła, że skóra jest naprawdę sprężysta i nawilżona- czyli zauważyła to, co mają te produkty dawać. Powiedziała mi, że jak na cenę kilkudziesięciu złotych to są to perełki, bo działają świetnie. Używa ich codziennie rano, teraz jest w trakcie drugich opakowań. Zużycie pierwszych zajęło jej kilka miesięcy. 

Jedyny minus, który mojej mamie się naprawdę nie spodobał to fakt, że na początku produkty zatykały jej pory. Jednak moja rada, czyli dwa peelingi w tygodniu, pomogła, bo problem zniknął. Dowód na to, że w pielęgnacji trzeba pamiętać o wszystkim!


Produkty są, jednym słowem, warte polecenia. Dla Was albo dla mam! Można kupić pod choinkę, na urodziny czy imieniny jako bardzo pomocny prezent.

Miałyście kontakt z tymi produktami? Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Krem bardzo dobry, przyjemny zapach, ładne opakowanie w słoiczku nie jak inne w plastikowym wytłoku niewiadomego pochodzenia. Trochę mi brakuje szpatułki, która można by precyzyjnie i higienicznie nabrać pożądaną porcję ze słoiczka. Mam wrzenie, ze palcem nabiera się zbyt dużo kremu, choć skóra bardzo łapczywie wciąga preparat w każdej ilości. Krem dobrze się rozprowadza, ślizga się po skórze, ale nie pozostaje po nim tłusta powłoka tylko wszytko idealnie się wchłania. Zapach lekki, przyjemny i odprężający. Moja skóra lubi ten krem. Od razu widać, ze jest bardziej sprężysta, napięta i dużo jędrniejsza. Dodatkowo można zaobserwować zdrowszy koloryt skóry i spłycenie bruz wokół nosa i ust, oraz zmarszczek mimicznych. Podoba mi się ten krem, myślę, że zaprzyjaźnimy się na dłużej. #jestemtegowarta

    OdpowiedzUsuń
  2. Krem bardzo dobry, przyjemny zapach, ładne opakowanie w słoiczku nie jak inne w plastikowym wytłoku niewiadomego pochodzenia. Trochę mi brakuje szpatułki, która można by precyzyjnie i higienicznie nabrać pożądaną porcję ze słoiczka. Mam wrzenie, ze palcem nabiera się zbyt dużo kremu, choć skóra bardzo łapczywie wciąga preparat w każdej ilości. Krem dobrze się rozprowadza, ślizga się po skórze, ale nie pozostaje po nim tłusta powłoka tylko wszytko idealnie się wchłania. Zapach lekki, przyjemny i odprężający. Moja skóra lubi ten krem. Od razu widać, ze jest bardziej sprężysta, napięta i dużo jędrniejsza. Dodatkowo można zaobserwować zdrowszy koloryt skóry i spłycenie bruz wokół nosa i ust, oraz zmarszczek mimicznych. Podoba mi się ten krem, myślę, że zaprzyjaźnimy się na dłużej. #jestemtegowarta

    OdpowiedzUsuń

 photo envye.jpg
envye blogger theme