facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

1 stycznia 2016

UPDATE!

Witam Was w 2016! Jak widzicie, nie umarłam. Duża część osób czytających tego bloga jest ze mną też na moich social mediach (linki będą na samym dole), ale ten, kto nie jest zasługuje na kilka słów wyjaśnienia co do tego, jak rozegrałam grudzień na moim blogu, więc zapraszam!

Miałam robić blogmas, czyli notkę każdego dnia aż do Świąt Bożego Narodzenia. Przestałam to robić ze względu na zdrowie. Mi, jeszcze nastolatce, wypadł dysk i unieruchomiło mnie to na dwa tygodnie, a lekki ból przy niektórych czynnościach czuję do dzisiaj. Nie umiałam robić zdjęć, a nie zrobiłam ich przed grudniem (co jest moim błędem i za rok rozegram to w inny sposób). Nie miałam na nic siły, złożyło się na to też kilka bardziej osobistych spraw, których nie będę tu wywlekać- w każdym razie chciałam sobie odpocząć w grudniu. Ten blog powinien być dla mnie zabawą, a nie czymś przykrym, co muszę zrobić, więc dałam sobie wziąć oddech, ale już wracam, bo jednak tęsknię!

Planuję na ten rok zmienić nawigację bloga, żeby łatwiej było się poruszać po interesujących tematach, kilka innych zmian dotyczących sposobu pisania… zobaczycie. Dzisiaj tylko chciałam napisać, że 2016 będzie najlepszym rokiem na moim blogu i mam nadzieję, że w życiu osobistym też. I tego samego życzę!


Dużo miłości,
Olga


SNAPCHAT Q&A ogrosicka
SNAPCHAT officialolga
 photo envye.jpg
envye blogger theme