facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

8 listopada 2015

OCTOBER FAVOURITES 2K15


Tak, moi drodzy- to już listopad. To zabrzmi tak beznadziejnie i oklepanie, ale wydaje mi się, że ten rok zaczął się kilka dni temu. Z drugiej strony był jednym z najlepszych, jakie do tej pory mi się zdarzyło przeżyć... ale o tym może w ulubieńcach grudnia. Dzisiaj jeszcze jesteśmy na ulubionych z października. I przy nich na chwilę zostańmy.Revlon Colorstay for Oily and Combination Skin kolor 150 Buff
Podkład Revlon Colorstay od dawna jest jednym z moich ulubionych, ale przez kilka miesięcy go nie miałam w szufladzie, niedawno znowu kupiłam i po prostu przypomniałam sobie, że jest to produkt dla mojej cery idealny. Nie ściera się, dobrze kryje, a umiejętnie nałożony nie tworzy maski. Istnieje tez wersja dla cery suchej/normalnej, za nią nie ręczę, ale polecam spróbować.

Marc Jacobs Beauty Highliner Gel Crayon Eyeliner kolor Blacquer
Ten eyeliner stał się moim ulubionym z ulubionych. Trwały, łatwy w aplikacji i bardzo czarny.

Róż Sephora Blush Hidrante w kolorze Coral CruSEPHORAsh No 04
Bardzo lubię ten kolor. Wygląda na skórze bardziej naturalnie niż krzykliwe róże, które ostatnio znielubiłam. A sam produkt jest bardzo wydajny, wygląda na razie jak nieużywany.

Maybelline Color Tattoo w kolorze 35-On and On Bronze
Milion razy mówiłam o tym, że uwielbiam Color Tattoos. Ten kolor jest, moim zdaniem, najpiękniejszy z serii. Sam na powiece wygląda świetnie. I to wlasnie uratowało mi dużo czasu wtedy, kiedy zdarzyło mi się zaspać. W jesień lubię go najbardziej, bo pięknie wygląda w duecie z fioletem na ustach.

Golden Rose Dream Lips Lipliner kolor 520
Fioletowy na ustach to mój ulubiony kolor na jesień. A kredki Golden Rose trzymają się długo i nie wysuszają ust tak bardzo.


A Wy co polecacie w tym miesiącu? Jak opisujecie doświadczenia, jeśli takowe macie, z produktami wyżej? Miłego dnia!


PROMOCJE 
 photo envye.jpg
envye blogger theme