facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

31 lipca 2015

MY MEXICO 2/2


Dzisiejsza notka jest z tych w stylu 'jestem zła, że mnie tam nie ma', bo widoki z miejsc, które tutaj pokażę, są niesamowite. Zdjęć nie ma bardzo dużo, ale uważam, że warto jest się podzielić. Nie zanudzam tekstem (jestem pewna, że to mi się świetnie udało w pierwszej części o Meksyku, do której przeczytania mimo wszystko zachęcam- link) i zapraszam na kilka rajskich zdjęć.


ISLA CONTOY

 ISLA MUJERES + widoki z rejsu

 Bardzo chciałabym pozdrowić z Meksyku, a tymczasem pozdrawiam Was serdecznie z domu i widzimy się już za niedługo! :)

29 lipca 2015

THANK GOD FOR LIQUID LIPSTICKSOstatnio miałam okazję trochę pozwiedzać i los chciał, żeby to były miejsca, gdzie temperatura 30 stopni Celsjusza to dość niska temperatura. Wiadomo, że dla makijażu to nie są zbyt dobre warunki do życia, a więc podkładu używałam BARDZO oszczędnie (jeśli w ogóle już uznałam, że to ma sens, czyli ze dwa razy na kolację), na cienie do powiek nie miałam siły, wszystkie róże i pudry brązujące nie były potrzebne, bo naturalnie opalona skóra jest piękna i lubię ją pokazywać. Ograniczałam się najczęściej do kredki do brwi i dobrego tuszu do rzęs. Na usta też nic nie nakładałam dopóki nie odkryłam daru od producentów kosmetycznych- szminki w płynie.

Revlon Colorstay Ultimate Liquid Lipstick in 050 Hot Tomato

To małe cudo kupiłam przypadkiem. Byliśmy w jednym z meksykańskich marketów po wodę i po pastę do zębów, ale zauważyłam, że jest tam też stanowisko z kosmetykami i skończyło się jak zawsze, czyli na kilku rzeczach. Ten produkt jest już dostępny w niektórych drogeriach w Polsce i myślę, że wkrótce będzie na większości stanowisk marki Revlon. 

Ta szminka w błyszczyku trzyma się na ustach dosłownie cały dzień. Mogę ją nałożyć rano, zwiedzić Cannes, Niceę i Monako, zjeść na mieście crêpe z Nutellą i napić się miliard razy, biegać, żeby dogonić autobus, kupić sobie nowe buty i nadal się będzie trzymać (sprawdzone info).

A pigmentacja jest NIESAMOWITA. To nie jest też błyszczyk, nie jest irytująco lepiący i klejący (nie znoszę większości błyszczyków). Jedyny minus- skoro się tak długo trzyma, usta nie są po tym produkcie perfekcyjnie nawilżone. Ale dwie warstwy wazeliny na noc to załatwią. Również sprawdziłam.


Macie podobne produkty? Chcecie coś polecić? :)


Stanowiska Revlon znajdują się w sklepach:

 photo envye.jpg
envye blogger theme