facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

16 lutego 2015

Mleczko bardzo nawilżające- Le Petit Marseillais | Pielęgnacja


W zeszłym tygodniu byłam na wakacjach w gorącej Kenii, więc potrzebowałam czegoś nawilżającego do ciała. Jak sprawdził się Le Petit Marseillais?

Le Petit Marseillais Mleczko Nawilżające

10 godzin dziennie w pełnym słońcu potrafi wysuszyć skórę. To mleczko jest produktem, który mogę polecić na ratunek. Zaskoczyło mnie to, że tak dobrze nawilża. Na opakowaniu co prawda jest napisane 'bardzo sucha skóra' ale im więcej produktów testuję tym lepiej wiem, że obiecanki producentów niekoniecznie są prawdziwe. Ten produkt jednak dobrze spełnił to, co miał zrobić. Wykonał robotę. Nie mam nic do dodania.

Zapach jest średni. Oczywiście nie drażni i nie śmierdzi, ale są lepsze cuda. Działanie jednak sprawiło, że po to mleczko będę sięgać w momentach kryzysowych czyli chociażby po długim opalaniu czy, zupełnie przeciwnie, w zimę (czyli tu i teraz), bo mróz też najlepszy dla skóry nie jest.

Czas wchłaniania- standardowo. Oczywiście zależy od ilości nałożonego produktu, ale nie było to bardzo szybko ani wolno. Normalnie. Nie narzekam, ale się nie zachwycam.

Do kupienia w Rossmannach (kliknij, aby zobaczyć gazetkę)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 photo envye.jpg
envye blogger theme