facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

16 grudnia 2014

Włosy 2014 | Ulubione

Zaczynam już na blogu robić podsumowania roku. Zostały już tylko dwa tygodnie 2014, a wątpię, żebym zdążyła kupić sobie coś nowego do włosów (a nawet jeśli kupię, to nie zdążę przetestować) więc chciałam napisać kilka słów o moich ulubionych produktach do włosów. Będę ich wszystkich na pewno używać w następnym roku i są to rzeczy, których używam dość często.

Dove Hair Therapy Odżywka w Sprayu
O tej odżywce pisałam na blogu z różnych okazji, miała swoją osobną notkę, w ulubionych, w wykończonych. Używam jej rano i wieczorem każdego dnia i uwielbiam ją. Znacznie poprawiła kondycję moich włosów, szczególnie, że ja się regularnie farbuję i używam prostownicy, więc moja fryzura musi przejść przez wiele każdego dnia.

Schwarzkopf Taft Heidi's Heat Styles Heat Protection Spray
Spray, którego używam zawsze przed prostowaniem włosów i uważam, że każda osoba używająca lokówki, suszarki czy właśnie prostownicy powinna to robić. Chroni włosy przed działaniem niebezpiecznego czynnika, którym jest ciepło z tych urządzeń. Nie skleja (jak duża część podobnych produktów) i jeszcze sprawia, że włosy się nie kleją. Jest bardzo wydajny, więc warto spróbować.

Batiste suchy szampon dla włosów jasnych i blond
Bardzo lubię suche szampony Batiste. Odświeżają, co się przydaje szczególnie rano, kiedy nie mam czasu na umycie ich wodą i klasycznym szamponem. Ten lubię najbardziej, bo jest dostosowany do mojego koloru włosów (są też wersje dla brązowych, ciemnych fryzur). I ładnie pachnie!


Lakier do włosów L'Oreal Elnett
Klasyk, co powiedzą styliści i wizażyści z całego świata. W jednym z amerykańskich poradników przeczytałam nawet, że wizażyści przywożą go z Francji do Stanów. Czy to jest prawda nie mogę sprawdzić, ale gdyby temu wierzyć, mamy sporo szczęścia, że jesteśmy z Europy. U nas ten produkt stoi na półkach większości drogerii. A ma duży potencjał, nie skleja włosów, utrwala na wiele godzin. Poza tym, ma niesamowity, bardzo charakterystyczny zapach.
Nie używam lakieru codziennie, ale czasem trzeba. Ten jest moim faworytem, zdecydowanie.

Szampony Batiste dostępne są w Douglasach (kliknij, aby zobaczyć gazetkę)
Odżywka Dove, lakier L'Oreal, spray Taft dostępne są w drogeriach np Rossmann (kliknij, aby zobaczyć gazetkę)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 photo envye.jpg
envye blogger theme