facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

21 grudnia 2014

Szminka Kobo Cherry Lips | Usta
Szminka Kobo Colour Trends w kolorze 307 Cherry Lips

Postanowiłam wypróbować właśnie tą szminkę marki Kobo. Bardzo podoba mi się kolor, chociaż nazywa się 'wiśniowe usta' wpada raczej w malinowy. Dwie warstwy dają bardzo intensywny kolor, ale jednej też nie nazwałabym delikatną. 
Jeśli chodzi o aplikację, kolor jest dosyć trudny, ale to nie jest dziwne, każdy ciemniejszy kolor wymaga precyzji i, najlepiej, obrysowania ust kredką przed aplikacją.

Trwałość szminki nie jest najlepsza, bo ściera się po zjedzeniu i po piciu, ale nie jest też najgorsza. Jeśli nie dotykasz ust nic się nie dzieje, tak to najlepiej podsumować. To jest szminka drogeryjna i to jedna z tańszych, więc nie spodziewałam się tego, że będzie na ustach cały dzień. Jest i tak całkiem nieźle. 

Opakowanie, moim skromnym zdaniem, jest dość brzydkie, ale to nie jest najistotniejsza kwestia. Szminka nie pachnie.

Szminki Kobo mogłabym polecić, jeśli ktoś chce poeksperymentować z kolorem. Czasem nie warto jest kupować drogie szminki, bo kolor może nam się nie spodobać na dłuższą metę. Zamiast kupować produkt za 100 złotych, można kupić drogeryjny za te 15 i zobaczyć, jak podobny kolor będzie wyglądał z naszą karnacją czy włosami. 

Produkty Kobo można dostać wyłącznie w Drogeriach Natura (kliknij, aby zobaczyć gazetkę)

2 komentarze:

  1. Bardzo ładny odcień, może by ładnie wyglądał na moich ustach:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam kilka podobnych ;p ale i te bym chetnie przygarnela :) nie mialam jeszcze szminki z kobo :)

    OdpowiedzUsuń

 photo envye.jpg
envye blogger theme