facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

8 grudnia 2014

Paleta Color Festival oraz Cutie Cravings Benefitu | Prezentowy Poniedziałek


W dzisiejszej notce chciałam pokazać jedną z propozycji Benefitu na prezent, czyli zestaw Cutie Cravings oraz nową, dosyć sporą paletę Sephory, idealną dla entuzjastek kosmetyków i fanek wizażu.

Uwaga! Naprawdę sporo zdjęć 

 Beneft Cutie Cravings
Dość mała, metalowa paleta z kilkoma cudeńkami. Jest w niej puder brązujący Hoola, tusz They're Real!, baza Pore Fessional (czy też Porefessional, jak kto woli), błyszczyk do ust, 4 cienie w dość uniwersalnych kolorach oraz pędzelki- do cieni i do pudru brązującego. Poza tym, dołączona jest książeczka z kilkoma wskazówkami dotyczącymi makijażu.
Ta paletka na pewno jest bardzo praktyczna, jest w niej wiele rzeczy przydatnych w codziennym makijażu. Będzie też fajna na podróże, wyjazdy na weekend- jeszcze podkład i puder i już mamy dobry makijaż.
Wiem na pewno, że tusz i baza są świetne, reszty nie testowałam, ale Benefit jest naprawdę dobrą firmą, więc można spróbować!Sephora Color Festival
W tej palecie cienie są małe, ale jest ich naprawdę dużo. Właściwie to można powiedzieć, że przerażająco dużo. Podobnie z różami, eyelinerami w kremie, kolorowymi błyszczykami. Są nawet kosmetyki, które nadają się zarówno na usta, jak i na policzki!
Lubię produkty z Sephory, nie testowałam jeszcze tego wszystkiego (i zajmie mi to raczej długi czas) ale nie mogę się doczekać. Nie będzie mi brakować żadnego koloru. I to też jest świetny pomysł na prezent dla osób, które wizaż lubią.

Obydwie palety dostępne są w Sephorze (kliknij, aby zobaczyć gazetkę)
Produkty są w gazetce, jeśli ktoś chce zobaczyć ceny i inne informacje


 

4 komentarze:

 1. ta paletka jest olbrzymie, przez całe życie bym go używała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Ci zazdroszczę! Jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ta paletka z sephory wygląda zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piekna paletka, zazdroszcze! :)

  OdpowiedzUsuń

 photo envye.jpg
envye blogger theme