facebook twitter instagram bloglovin
 photo toppost.png

13 września 2014

Róż i bronzer | KosmetykiDzisiaj, w kolejnej notce dla początkujących w makijażu, chciałabym przedstawić dwa kosmetyki, których zdecydowanie za dużo dziewczyn unika- róż i bronzer. Po co są i co można nimi osiągnąć?Bronzer
Miss Sporty Tan Up Your World w kolorze 020 Hawaiian Hula
Bronzer to nie jest najprostszy kosmetyk. Służy do konturowania twarzy oraz nadawania jej efektu opalenizny. Jeśli nie chcesz kombinować, możesz nakładać go pędzlem na policzki dla wrażenia opalonej twarzy. Ale jak bronzer jest używany najczęściej?
Przy czole Nabierz kosmetyk na pędzel i przejedź po linii połączenia skóry twarzy z włosami.
Co to daje? Optyczne zmniejszenie czoła oraz efekt opalenizny.
Do wyszczuplania Wciągnij policzki (robiąc tak zwany ‘dzióbek’). Nabierz bronzer na pędzel i przejedź po linii od samego dołu ucha do ust (zanim to zrobisz, zobacz się w lustrze i wyobraź to sobie).
Jeśli się nie uda bądź nałożysz za dużo bronzera, wystarczy rozetrzeć go pędzlem z pudru. Nie martw się, bo ten kosmetyk opanowuje się metodą prób i błędów. Jeśli nie jesteś pewna siebie, najpierw popróbuj w domu, a potem używaj bronzera wychodząc.
Pamiętaj, aby wybierać bronzer bez świecących się drobinek, jeśli chcesz nim konturować!

Róż do policzków
Sephora Hydrating Powder Blush w kolorze 04 Coral Crush
Aplikacja różu jest mniej skomplikowana- wystarczy przejechać pędzlem po policzkach. Nie ma reguły gdzie dokładnie na tych policzkach- możesz się bawić. Róże są dostępne w wielu kolorach, od bardzo intensywnych do delikatnych, więc używaj tych, które bardziej Ci pasują i w których lepiej się czujesz. Używanie tego kosmetyku daje twarzy lekkości, uroku i wyrazu i nie wiem dlaczego tak mało osób to robi.


Część pierwsza z cyklu dla zaczynających z makijażem- Eyelinery
Część druga z cyklu dla zaczynających z makijażem- Kolorowe Usta
Część trzecia z cyklu dla zaczynających z makijażem- Korektory
Część czwarta z cyklu dla zaczynających z makijażem- Tusze do rzęs
Część piąta z cyklu dla zaczynających z makijażem- Podkład czy puder?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 photo envye.jpg
envye blogger theme